Новини

12 Лютий 09:27
Про сектор реєстрації сільськогосподарської техніки
Про сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

Основними завданнями сектору є:

Організація та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо – будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів на території Сумської області.

Організація та участь у межах своєї компетенції контролю за дотриманням законодавства під час складання іспитів знання правил дорожнього руху і правил технічної експлуатації машин фізичними особами.

Видає в установленому порядку посвідчення тракториста-машиніста на право керування машинами відповідних категорій.

Участь у межах своєї компетенції в реалізації Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області  політики у сферах здійснення  відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів на території Сумської області.

У своїй роботі керується постановами КМУ від 8 липня 2009 р. N 694 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів» та   Постанова КМУ від 2 квітня 1994 р. N 217 «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста». 

За першу декаду лютого сектором була проведена наступна робота: 

  • Проведена реєстрація (перереєстрація) сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин в кількості – 87 одиниць.
  • Знято з обліку сільськогосподарської техніки та інших самохідних машин в кількості – 37 одиниць.

Опрацьовано та надано відповідь на 710 запитів правоохоронних органів, Державної виконавчої служби, органів прокуратури та інших.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу