Новини

16 Лютий 11:22
Про ситуацію на митному контролі
Про ситуацію на митному контролі

Головне управління Держнродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що на митному пості «Суми -Центральний» при проведенні фітосанітарних процедур  при розмитненні, державним фітосанітарним інспектором виявлено супровідний дерев'яний пакувальний матеріал без відповідного маркування,  який надійшов у вантажному автомобілі АС9694ВО на адресу ТОВ «Кусум Фарм»,  походженням з Польщі, чим порушено міжнародний стандарт МСФЗ № 15 «Регулювання дерев’яного пакувального матеріалу в міжнародній торгівлі».

         Після здійснення огляду та фітосанітарної  експертизи, проведено знищення дерев'яного пакувального матеріалу під контролем фітосанітарного інспектора. До Польші надіслано нотифікаційне повідомлення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.