Новини

04 Жовтня 10:02
Про сказ – ще раз!
Про сказ – ще раз!

Сьогодні виникає реальна загроза повернення міського типу сказу (котів, собак). Тому слід ще раз нагадати про те, звідки чатує небезпека. У зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо сказу по м. Білопіллю спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведена робоча зустріч з головою міської ради та його заступником, щодо виконання заходів по локалізації та ліквідації вогнища інфекції.

Було наголошено, що за даними ВОЗ і МЕБ сказ входить в першу п'ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають найбільших соціальних і економічних збитків. Боротьба зі сказом залишається однією з найскладніших проблем, яка може бути вирішена тільки загальними зусиллями адміністративно-господарських служб, органів державної ветеринарної та гуманної медицини спрямованих на впорядкування утримання свійський тварин, перш за все собак і котів, своєчасну вакцинацію, відловлювання безпритульних тварин, регуляцію чисельності популяції диких м’ясоїдних у природних умовах.

Нині контроль за кількістю безпритульних особин набуває першочергового значення з огляду забезпечення захисту населення від заразних хвороб.

Також, не оминули увагою проведення широкої інформаційної кампанії населення, особливо власників домогосподарств, щодо цієї хвороби та дотримання правил утримання домашніх тварин.

За результатами зустрічі було відпрацьоване протокольне доручення зацікавленим службам та намічені відповідні корегувальні заходи до плану ліквідації та упередження спалахів сказу.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.