Новини

10 Серпень 13:52
Про сказ тварин в області
Про сказ тварин в області

Захворювання тварин на сказ триває. Виявлено цю хворобу  також у продуктивних тварин: великої рогатої худоби та дрібної рогатої худоби. З початку року сказ підтверджено у 52 випадках: 17 лисиць, 19 котів, 12 собак, ВРХ та ДРХ (кози) по 2. Захворюваність тварин відображена на діаграмі нижче.

У липні цього року було зареєстровано 5 випадків сказу тварин, в серпні - 2 (станом на 09.08.2018). Кількість випадків не залежить від пори року. Динаміка випадків за 7 місяців поточного року наведена в графіку. Останні випадки зареєстровані в Роменському (ВРХ) та Глухівському районах (безпритульний кіт).

Тож, будьте обережні в поводженні з безпритульними та диким тваринами. Проводьте профілактичні щеплення проти сказу котів, собак, тхорів та за потреби інших домашніх тварин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.