Новини

06 Листопад 10:34
Про тарифи на теплову енергію для споживачів Білопілля
Про тарифи на теплову енергію для споживачів Білопілля

На виконання припису щодо усунення порушення порядку формування, встановлення та застосування тарифів на теплову енергію, виданого Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області за результатом планової перевіркою комунального підприємства Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля» виконавчим комітетом Білопільської міської ради прийнято рішення від 23.10.2019 № 183 «Про коригування тарифу на виробництво теплової енергії, тарифу на теплову енергію за категоріями споживачів КП «Теплосервіс Білопілля»» яким зменшено розмір зазначених тарифів на 75,78 грн/Гкал.

Сума попередження обрахування споживачів в розрахунку на рік склала більше ніж 1,5 млн.грн.

 
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.