Новини

30 Травень 16:38
Про участь у комісії з перевірки готовності пришкільних таборів оздоровлення
Про участь у комісії з перевірки готовності пришкільних таборів оздоровлення

На підставі листів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, спеціалісти Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в період з 21 по 28 травня 2019 року, брали участь у роботі комісії з перевірки готовності таборів оздоровлення для дітей з денним перебуванням, що працюватимуть на базі закладів освіти влітку 2019року.

Всього в районі планується функціонування 24 пришкільних таборів для 655 дітей та 4 профільних табори: 3 мовних та 1 спортивного, що розраховані на перебування 60 дітей.

Під час обстежень таборів оздоровлення дітей з денним перебуванням перевірялись питання режиму і графіку харчування дітей, наявності погоджених двотижневих перспективних меню та зареєстрованих постачальників харчових продуктів, умови придбання, транспортування, зберігання продуктів.

Було встановлено, що всі заклади забезпечені технологічним та холодильним обладнанням, які оснащені спиртовими термометрами для контролю температурного режиму обігу харчових продуктів. Працівники харчоблоків забезпечені спецодягом, мають підтверджуючі дані про проходження медичного огляду. Столового посуду в достатній кількості в кожному закладі. Нормативна документація ведеться. Наявний запас зареєстрованих деззасобів.

Крім того розглянуті питання режиму роботи пришкільних та профільних таборів, облаштування кімнат відпочинку для дітей, обладнання спортивних майданчиків, організації дозвілля.

Тринадцять таборів відпочинку розпочали свою роботу з 27 травня, одинадцять таборів відпочинку заплановані до відкриття з 03 червня поточного року. Середня тривалість відпочинкової зміни становитиме 14 днів.

З працівниками пришкільних таборів проведені бесіди на тему: «Дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в закладі», «Категорично заборонені у харчуванні дітей харчові продукти та страви».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.