Новини

24 Вересень 11:15
ПРО УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ
ПРО УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

У Харкові 17-19 вересня пройшла Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Проблеми біологічної безпеки та контролю транскордонних емерджентних інфекційних захворювань».

Під час конференції представники провідних наукових центрів Європи, Сполучених штатів Америки, Республіки Білорусь, України доповідали про проблеми біобезпеки та біозахисту, стратегії протидії біологічним загрозам, епізоотології хвороб списку МЕБ, засоби і системи моніторингу, діагностики і специфічної профілактики заразних захворювань, підготовку фахівців та ін.

Цьогорічна конференція присвячена одразу кільком ювілеям: 100-річчю НААН, 95-річчю Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини, 90-річчю з дня народження академіка НААН Геннадія Краснікова та 80-річчю з дня народження академіка НАН і НААН, Президента НААН Михайла Зубця.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.