Новини

24 Травень 10:20
ПРО УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ
ПРО УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ

Начальник та головний спеціаліст відділу контролю  за рекламою, дотримання антитютюнового законодавства та пробірного управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 17.05-18.05.2018 прийняли участь у міжнародному семінарі TAEIX про рекламу, стимулювання продажу та спонсорство тютюнових виробів і про продаж електронних сигарет.

В ході семінару  міжнародні експерти ознайомили з досвідом роботи по боротьбі з тютюнопалінням в різних країнах ЄС, надали повну змістовну інформацію про результати досліджень проблеми тютюнопаління в різних країнах. Були підняті загальні проблемні питання.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.