Новини

02 Лютий 16:42
Про участь у науково-практичній конференції
Про участь у науково-практичній конференції

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки 30 січня 2018 року прийняли участь у науково-практичній конференції, яка відбулась у с. Сад на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН.

Серед запрошених були також представники науки, керівники господарств області, спеціалісти інших державних служб, дослідних господарств та агропромислових формувань, фермери, фахівці служб дорадництва.

Тема конференції - «Стан озимих рослин, методи визначення їх життєздатності в зимовий період та догляд за ними навесні 2018 року».

Начальник управління фітосанітарної безпеки Оксана Говорун охарактеризувала фітосанітарний стан області та  об'єми використання пестицидів.

Крім того вона з акцентувала увагу на роботі спеціалістів управління під час здійснення державного фітосанітарного контролю за продукцією рослинного походження та іншими об’єктами регулювання, що переміщуються територією України, через державний кордон та карантинні зони.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.