Новини

13 Квітень 15:53
ПРОБЛЕМА БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН
ПРОБЛЕМА БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

На жаль, безпритульні тварини – одна з обов’язкових «визитівок» будь-якого міста чи селища. Не винятком стало і  м. Шостка . «Кошлатих волоцюг» часто-густо можна зустріти на площі міста, біля лікарні, в районах зупинок громадського транспорту, закладів громадського харчування та ринку і т.д.

Люди ставляться до безпритульних тварин по-різному. Хтось підгодовує з жалю, хтось намагається знайти доброго господаря для знедоленого песика, а хтось розкидає отруту.

Зграї бродячих собак можуть не лише розповсюджувати інфекційні захворювання, але й нападати на людей, захищаючи свою територю. 50 % покусів, нанесених тваринами мешканцям міста Шостка припадає на безпритульних тварин, за якими неможливо здійснювати ветеринарний нагляд та карантинування. Кількістю безпритульних тварин в місті та їх нападами на людей стали перейматись мешканці міста, контролюючі органи та депутати міської ради.

Питання безпритульних тварин  було винесено на позачергову сесію міської ради, яка відбулася 12.04.2018 року. У роботі депутатських комісій прийняли участь спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, яке не одноразово зверталося до керівництва міста стосовно зменшення чисельності безпритульних тварин.

Для скорочення кількості безпритульних тварин у місті депутатами міської ради було прийнято рішення:

  • розробити та затвердити «Цільову програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Шостка».
  • залучити до виконання робіт по скороченню кількості безпритульних тварин відповідну установу через систему електронних закупівель «PROZORRO».
  • Дотримуватися вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
  • прискорити будівництво «Карантинного майданчика для тимчасового утримання безпритульних тварин».

Ситуація з безпритульними тваринами завжди була, є і буде проблемою номер один, доки у людей не зміниться свідомість і вони не припинять викидати маленьких тваринок. Бо виявляється, що домашні улюбленці теж хочуть їсти, гуляти, ходять у туалет – вони, як діти!

Вже 12.04.2018 року  КП «Центр поводження з тваринами», м. Харків надав свою допомогу в скороченні чисельності безпритульних тварин на території м. Шостка, відловивши 21 безпритульну тварину та забравши їх до притулку.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.