Новини

03 Березень 12:53
Продовжується навчання в рамках діяльності проекту міжнародної технічної допомоги
Продовжується навчання в рамках діяльності проекту міжнародної технічної допомоги

На базі відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління проведено навчання відповідальних фахівців Буринського, Лебединського, Липоводолинського та Недригайлівського районів щодо роботи з програмним забезпеченням за напрямком «Єдина інформаційна система з проведення протиепізоотичних заходів» в частині введення інформації до реєстрів підконтрольних епізоотичних одиниць, худобомогильників, спалахів захворювання, планів протиепізоотичних заходів.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.