Новини

03 Березень 09:10
Профілактика поширення коронавірусу в закладах освіти м. Лебедин та Лебединського району
Профілактика поширення коронавірусу в закладах освіти м. Лебедин та Лебединського району

28 лютого 2020 року спеціалістами Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведені наради у відділах освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради та Лебединської РДА з керівниками, медичними працівниками закладів освіти міста та району з питань профілактики поширення коронавірусу.

Під час заходів розглянуті актуальні питання профілактики поширення коронавірусу, надані інформаційні матеріали для розповсюдження серед педагогічних колективів, дітей та батьків. Також з метою охоплення більшої аудиторії, наголошено на необхідність поширення їх, як в друкованому вигляді на інформаційних дошках закладів, в кожному класі та групі, так і в електронних версіях - Фейсбук, Viber та інших груп серед батьків.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.