Новини

10 Жовтня 14:54
Профілактика та ліквідація лейкозу ВРХ в приватних господарствах
Профілактика та ліквідація лейкозу ВРХ в приватних господарствах

Начальником Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області спільно з представниками Путивльської районної ради взято участь в проведенні засідання виконкому Стрільниківської сільської ради щодо профілактики та ліквідації лейкозу великої рогатої худоби на території сільської ради.

В поточному році в с. Стрільники було виділено 20 хворих на лейкоз тварин. Станом на 08.10.2019 все хворе поголів’я було здано на забій, проте мешканці села занепокоєні, адже з року в рік відбувається збільшення виділення хворих на лейкоз тварин.

За підсумками обговорення вищезазначених питань було прийнято наступне рішення засідання виконкому:

  1. Проведення арбітражного дослідження всього поголів’я великої рогатої худоби приватного сектору с. Стрільники в ДНДІЛДВСЕ для виявлення лейкозної інфекції у тварин за допомогою більш чутливого методу.
  2. Створення сільською радою «Програми щодо профілактики, боротьби та ліквідації лейкозної інфекції на території сільської ради» з метою надання фінансової допомоги власникам тварин для проведення досліджень на лейкоз та компенсації частки коштів від здачі хворих тварин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.