Новини

29 Жовтня 10:51
Прості правила допоможуть убезпечити свійських тварин від африканської чуми
Прості правила допоможуть убезпечити свійських тварин від африканської чуми

В цьому році країни Європи і України стикнулися зі спалахом африканської чуми свиней (АЧС). Хвороба, яка не наносить шкоди здоров’ю людини, несе значні збитки як великим, так і приватним господарствам. За підрахунками Європейського Банку Реконструкції та Розвитку оціночні втрати від АЧС у розрахунку на 1 голову складають 460 доларів США. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області радять дотримуватись правил поводження з домашніми тваринами аби убезпечити їх від захворювання і не втратити поголів’я.

«В Україні захворювання переважно уражає приватні господарства та невеликі ферми. Основна причина – власники свиней ігнорують прості, проте обов’язкові правила недопущення захворювання», – говорить Віктор Науменко, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.