Новини

31 Січень 17:27
ПРОВЕДЕНА НАРАДА ПО ПІДСУМКАМ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА 2018 РІК

У приміщенні  управління Держпродспоживслужби  в Лебединському районі Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області  відбулась  нарада по підсумкам  діяльності   за   2017  рік. На нараду були запрошені спеціалісти Лебединської  районної державної  лікарні ветеринарної медицини, Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби та Лебединської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Відкрив нараду начальник Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, голова засідання,  Олександр Скварча.

Керівник прозвітував про проведену роботу у 2017 році за напрямками діяльності.

Обговорили рішення колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

 Про підсумки роботи  Лебединської районної державної лікарні ветеринарної медицини доповів завідуючий протиепізоотичним відділом Лебединської районної державної лікарні ветеринарної медицини Бондаренко О.Є. Доповідач провів аналіз виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в частині проведення щеплень, діагностичних досліджень, тощо. Повідомив про епізоотичну ситуацію щодо сказу у 2017 році,  про проведену роботу по локалізації та ліквідації в зоні виявлення  сказу. Більш детально проаналізував ситуацію з африканською чумою свиней та зауважив, що недопущення занесення збудника на територію Лебединського району є основним завданням служби. Загалом епізоотична ситуація по гострих та хронічних інфекційних хворобах на території Лебединського району залишається контрольованою.

Провідний бухгалтер Лебединської районної державної лікарні ветеринарної медицини Карпець О.В. доповіла про стан фінансової дисципліни та бухгалтерського обліку по Лебединській районній державній лікарні ветеринарної медицини та її  структурних підрозділів. За останній квартал 2017 року фінансові надходження, в порівнянні з минулим роком, збільшились на 100 тис. гривень.

Про стан лабораторно - діагностичної роботи та ветеринарно-санітарної експертизи  Лебединської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби доповіла завідуюча відділом відбору та реєстрації зразків харчових продуктів патологічного і біологічного матеріалів та формування документів  Лебединської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби  Горб О. Л., яка прозвітувала про кількість лабораторно-діагностичних досліджень проведених за звітний період, кількість виявлених позитивних результатів, обсяг коштів отриманих за надання платних послуг, також окреслила ряд питань щодо оптимізації лабораторно-діагностичної галузі в районі.

Про підсумки роботи служби ветеринарної медицини  в питаннях ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, відтворення ВРХ, проведення лікувально-профілактичної роботи проінформував в. о. начальника Лебединської районної державної лікарні ветеринарної медицини Мостовий Р.Г.

Про роботу Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  відзвітувала  заступник начальника - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Убийвовк  І. А. Протягом звітного періоду, епідемічна ситуація в м. Лебедин та Лебединському районі в 2017 році залишалася стабільною і відносно благополучною, виражених епідускладнень, які негативно вплинули на стан здоров'я людей допущено не було. В районі не реєструвалися випадки черевного тифу, паратифів, дифтерії, інфекційного мононуклеозу,  краснухи, епідпаротиту, поліомієліту, шигельозу, туляремії.  Під час підготовки до оздоровчої кампанії спільно з фахівцями відділу освіти Лебединської міської ради та райдержадміністрації здійснено комісійний об’їзд всіх пришкільних відпочинкових таборів міста та району, погоджені та підписані документи готовності. За 2017 рік проведено 6 виступів по місцевому радіомовленню « Світанок», підготовлено 4 статті в міськрайонну газету « Життя Лебединщини», розміщено 2 інформаційних повідомлення на сайтах Лебединської міської ради та РДА.

Наприкінці підсумкової наради тривали обговорення проблемних питань.  Начальник Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби   визначив пріоритетні напрямки роботи та завдання на 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши доповіді керівників структурних підрозділів Лебединської районної лікарні державної ветеринарної медицини,  Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби та Лебединської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби  за підсумками роботи служби у 2017 році та актуальні поточні питання присутні на нараді прийняли відповідні рішення, визначили відповідальних та терміни проведення заходів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.