Новини

21 Лютий 12:45
Проведена позачергова нарада
Проведена позачергова нарада

Спеціалістами Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 20.02.2019 року проведена позачергова нарада зі спеціалістами Лебединської районної лікарні ветеринарної медицини за участю керівника Сумської філії ДП «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Гостевої Н.П., начальника Лебединського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Скварчі О.А., в.о. начальника Лебединської районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 642 від 04.12.2017 зареєстрованого Міністерством юстиції України 13.02.2018 року № 166/31618. На зібрання було роз’яснено алгоритм дій ветеринарних працівників після звернення власника щодо проведення послуги ідентифікації та до видачі реєстраційного документа. Особливу увагу було приділено актуалізації наявного поголів’я худоби в господарствах та контролю за переміщенням великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби та товарних свиней, а також їх ідентифікації.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.