Новини

23 Листопад 16:40
Проведений семінар-нарада з державними інспекторами управління фітосанітарної безпеки
Проведений семінар-нарада з державними інспекторами  управління фітосанітарної безпеки

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області 16 листопада 2018 року провело семінар - нараду по виконанню пунктів 7.11, 7.17, 7.18 - рішення колегії Держпродспоживслужби «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 9 місяців 2018 року та завдання на IV квартал 2018 року» від 18 жовтня 2018 року.

В ході роботи заходу були розглянуті такі актуальні питання:

  • законодавчі зміни, а саме роз'яснення Закону України від 6 вересня 2018 року №2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України;
  • заходи щодо недопущення порушень у видачі документів дозвільного характеру, зокрема щодо відповідності об’єктів регулювання фітосанітарним вимогам країн-імпортерів;
  • використання фальсифікованих засобів захисту рослин – небезпека для людей та навколишнього  природного середовища;
  • про обіг насіння та садивного матеріалу тільки за наявності сертифікатів на сортову та посівну якість, підтверджень на ввезення насіння для селекційних, дослідних робіт та експонування, запобігання обігу контрафакту. Дотримання сільгоспвиробниками технології виробництва та знищення насіння.

Начальник  Головного управління В. МОІСЕЄНКО закцентував увагу на результатах діяльності спеціалістів управління фітосанітарної безпеки та на основних напрямках роботи на VI квартал 2018 року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.