Новини

29 Серпень 15:22
Проведений семінар з представниками закладів освіти Липоводолинського району
Проведений семінар з представниками закладів освіти Липоводолинського району

За ініціативою Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведений семінар за участю представників відділу освіти та директорів освітніх закладів району на тему: «Система НАССР, її основна мета, функції та принципи».

Під час заходу висвітлені вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» стосовно необхідності впровадження системи НАССР та її роль у здійсненні ефективного управління якістю та безпечністю харчових продуктів.

Також учасникам семінару доведена інформація про те, що набув чинності закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», зокрема, обговорені питання, які стосуються маркування харчових продуктів.

Після семінару відбулась бесіда в форматі питання-відповідь.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.