Новини

14 Липень 23:29
Проведення акції «Подолаємо амброзію»
Проведення акції «Подолаємо амброзію»

Працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, 13 липня 2018 року після закінчення робочого дня, було проведено акцію «Подолаємо амброзію». В місті Суми зафіксовано злісного бур’яну на площі 79, 2 га. Спеціалісти провели знищення на території більше 4 га, це прибережна зона озера ім. Чеха.  Особлива увага була приділена знищенню алергена на дитячих майданчиках 12 мікрорайону нашого міста. При проведенні робіт спеціалісти управління фітосанітарної безпеки проводили роз’яснення  серед відпочиваючих на озері. Мета даного заходу: спонукати міську владу до більш дієвих кроків та прискорення проведення ліквідаційних заходів на території де запроваджено карантинний режим в нашому рідному місті - Суми.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.