Новини

10 Червень 11:14
Проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в освітянських закладах на контролі Держпродспоживслужби
Проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в освітянських закладах на контролі Держпродспоживслужби

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.05.2019р №296-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2019року» з метою здійснення контролю за станом проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в освітянських закладах оздоровлення та відпочинку спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийнято участь у роботі робочої групи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Фахівці відвідали Дубов’язівський та Лебедівській НВК Дубов’язівської селищної ради, Козачанський та Бочечківський НВК Бочечківської сільської ради. Комісійне вивчення стану проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії проводились у присутності безпосередніх керівників закладів, начальників відділів освіти громад та голови Бочечківської сільської ради. Особлива увага приділялась питанням забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей в пришкільних таборах, організації повноцінного відпочинку та харчування, попередження виникнення гострих кишкових інфекційних хвороб, безпечності харчових продуктів, продовольчої сировини, наявності відповідних документів щодо медико-санітарного забезпечення оздоровчого процесу.

За результатами роботи керівникам закладів були надані пропозиції щодо покращання матеріально технічної бази закладів та організації гарячого харчування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.