Новини

29 Січень 09:07
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР – НАРАДУ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР – НАРАДУ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Спеціалістами Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено семінар-нараду з головою УТМР, мисливцями та фахівцями Великописарівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

На семінар-нараді учасників ознайомлено з вимогами біобезпеки та особистої гігієни стосовно осіб, які можуть мати контакт з інфекційним матеріалом (єгері, мисливці, ветеринарні спеціалісти) при проведенні таксації, полювання, відстрілу та вилучення диких тварин (або виявлених їх решток) із природного середовища. Увагу присутніх було акцентовано на тому, що при виявлені трупів загиблих тварин або їх решток необхідно повідомляти про це ветеринарну службу району, адже лише дотримуючись вищезазначених вимог можна захистити себе та оточуючих від небезпечних наслідків.

На нараді висвітлено питання епізоотичної ситуації щодо сказу в Україні, яка вимагає вжиття радикальних заходів, серед яких – пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.