Новини

14 Березень 11:07
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАРАДУ З ПИТАНЬ НЕДОПУЩЕННЯ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПІД ЧАС ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАРАДУ З ПИТАНЬ НЕДОПУЩЕННЯ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПІД ЧАС ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

При Тростянецькій державній адміністрації відбулась семінар-нарада з сільськими головами, керівниками сільськогосподарських підприємств та пасічниками Тростянецького району, на якій обговорено низку найбільш проблемних та пріоритетних питань району

Під час семінару найбільш активно обговорювалося питання про проведення заходів для попередження отруєнь бджіл пестицидами та отрутохімікатами. Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області зазначили, що за останні роки почастішали випадки масових отруєнь бджіл після обробки полів пестицидами, особливо при розпиленні отрутохімікатів за допомогою літаків. Наголосили на важливості дотримання регламентацій застосування в навколишньому середовищі токсичних для бджіл речовин.

Активну участь в обговоренні даного питання взяли присутні пасічники. За їх словами, основною причиною загибелі бджіл є використання засобів захисту рослин у період їхнього цвітіння без своєчасного попередження про це бджолярів. Часто бджоли, зібравши нектар і пилок з оброблених рослин, гинуть у полі.

У той же час, у дискусіях, пасічники звернули увагу на те, що бджолярі часто самі винні в загибелі своїх бджіл. Вони вивозять свої пасіки та розміщують їх біля полів, не попереджуючи про це сільгоспвиробників, не звертаються до них за необхідною інформацією про дати обробки полів.

Під час виступів було чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.