Новини

17 Квітень 16:52
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ НА ТЕРИТОРІЮ ОБЛАСТІ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТВАРИН
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ НА ТЕРИТОРІЮ ОБЛАСТІ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТВАРИН

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та Сумської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби в актовому залі Путивльського коледжу САНУ 16.04.2019 р. проведено семінар щодо попередження занесення на територію області та району інфекційних захворювань, таких як нодулярний дерматит ВРХ, африканська чума свиней, високопатогенний грип птиці, заходи з їх ліквідації та правила відбору та транспортування зразків патологічного матеріалу для дослідження в уповноважені лабораторії.

На семінарі були присутні представники державної ветеринарної медицини Путивльського, Буринського, Глухівського та Білопільського районів, а також студенти ветеринарного відділення Путивльського коледжу САНУ.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.