Новини

16 Травень 12:45
Проведено спільну нараду-семінар з питань підготовки до оздоровчої кампанії 2019 року
Проведено спільну нараду-семінар з питань підготовки до оздоровчої кампанії 2019 року

Спеціалісти Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у нараді відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради з питань підготовки закладів освіти міста до оздоровчої кампанії влітку 2019 року.

Під час заходу обговорювалися наступні питання: основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів в оздоровчих закладах, підготовка документації на початок роботи таборів, якісної підготовки оздоровчої бази, організованого початку і проведення оздоровлення, створення безпечних умов перебування, забезпечення охорони життя і здоров’я дітей, надання невідкладної медичної допомоги, реалізації освітніх програм та змістовного дозвілля, дотримання санітарно-гігієнічних вимог в оздоровчих закладах з денним перебуванням.

Увага присутніх була закцентована на посилення контролю з боку відповідальних осіб за організацію харчування дітей під час оздоровлення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.