Новини

29 Березень 18:33
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРИТИЕПІЗООТИЧНОЇ
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРИТИЕПІЗООТИЧНОЇ

При Краснопільській районній державній адміністрації проведено засідання Державної надзвичайної притиепізоотичної комісії щодо епізоотичної ситуації по сказу тварин на території району. Прийнято рішення протоколом № 5 від 27.03.2018 року про оголошення приватного домогосподарства гр. Тодорюка І.С. вул. Центральна, 18 с. Мозкове Краснопільського району Сумської області неблагополучним пунктом по захворюванню на сказ тварин і введено карантинні обмеження. Територію с. Мозкове та території мисливських угідь урочище «Дерев’янчине», «Банковський», «Браковщина», «Будкицький» оголошено загрозливою зоною. Затверджено план комплексних заходів по ліквідації сказу в неблагополучному пункті та загрозливій зоні з зазначенням виконавців  та встановленням відповідних термінів. На засіданні комісії головам Краснопільської, Миропільської ОТГ, головам сільських рад у зв’язку з загостренням епізоотичної ситуації щодо сказу тварин рекомендовано вирішити питання виділення коштів з місцевого бюджету для проведення щеплень проти сказу всіх домашніх тварин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.