Новини

23 Квітень 10:02
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

При Конотопській районній державній адміністрації 20 квітня 2018 року проведено засідання ДНПК за участю спеціалістів Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Конотопської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Конотопської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, голів об’єднаних територіальних громад,  сільських голів та керівників сільськогосподарських підприємств з питань:

  1. Щодо епізоотичної ситуації захворюваності на сказ тварин на території Конотопського району за період 2017 та І квартал 2018 року та про хід виконання «Плану по ліквідації захворювання сказу лисиць на території села Бочечки Бочечківської об’єднаної територіальної громади  та в загрозливій зоні».
  2. Про забезпечення придбання Центром первинної медико-санітарної допомоги Конотопської районної державної адміністрації  необхідної кількості антирабічних препаратів (антирабічної вакцини та антирабічного гаммаглобуліну) для проведення профілактичного курсу щеплення людей.
  3. Профілактика занесення заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби.
  4. Проведення широкої роз’яснювальної роботи з профілактики сказу та інших гострих та хронічних інфекцій.

За підсумками наради, комісія затвердила протокол №6 від 20.04.2018 року з визначенням конкретних виконавців і термінів, що укріплює подальшу взаємодію всіх гілок влади.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.