Новини

23 Квітень 10:02
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

При Конотопській районній державній адміністрації 20 квітня 2018 року проведено засідання ДНПК за участю спеціалістів Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Конотопської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Конотопської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, голів об’єднаних територіальних громад,  сільських голів та керівників сільськогосподарських підприємств з питань:

  1. Щодо епізоотичної ситуації захворюваності на сказ тварин на території Конотопського району за період 2017 та І квартал 2018 року та про хід виконання «Плану по ліквідації захворювання сказу лисиць на території села Бочечки Бочечківської об’єднаної територіальної громади  та в загрозливій зоні».
  2. Про забезпечення придбання Центром первинної медико-санітарної допомоги Конотопської районної державної адміністрації  необхідної кількості антирабічних препаратів (антирабічної вакцини та антирабічного гаммаглобуліну) для проведення профілактичного курсу щеплення людей.
  3. Профілактика занесення заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби.
  4. Проведення широкої роз’яснювальної роботи з профілактики сказу та інших гострих та хронічних інфекцій.

За підсумками наради, комісія затвердила протокол №6 від 20.04.2018 року з визначенням конкретних виконавців і термінів, що укріплює подальшу взаємодію всіх гілок влади.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу