Новини

02 Квітень 15:40
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДНПК
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ДНПК

У Сумському районі ускладнилась ситуація по сказу домашніх тварин. 28 березня 2018 р. зареєстровано 2 випадки захворювання серед домашніх собак. Випадки виникнення хвороби зареєстровані в с. Могриця та в с. Н.Сироватка. 

При розслідуванні встановлено , що джерелом інфекції є дика фауна. Дані населенні пункти оточують угіддя Мисливських господарств МГ «Суми» та СМГ «Лебідь».

З даного питання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Сумській РДА , де затверджено план заходів по локалізації  та ліквідації вогнища сказу.

Основним серед заходів для боротьби зі сказом є щеплення домашніх тварин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.