Новини

12 Липень 09:34
Проведено засідання ДНПК при Конотопській районній державній адміністрації
ДНПК12

11 липня 2018 року при Голові Конотопської районної державної адміністрації проведено засідання ДНПК при  Конотопській районній державній адміністрації за участю голів Дубов’язівської та Бочечківської ОТГ і сільських рад з питань:

  1. Про епізоотичну ситуацію по  африканській чумі свиней, лейкозу ВРХ, сказу тварин, профілактики отруєння бджіл та реєстрації пасік на території Конотопського району;
  2. Проведено обговорення, щодо запровадження довгострокової «Програми профілактики сказу по Конотопському району на 2018-2022 роки».

По всім питанням прийнято протокол засідання №8 від 11.07.2018 року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.