Новини

12 Лютий 11:43
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 08 лютого 2019 року відбулась колегія на тему: «Про підсумки роботи служби за 2018 рік та пріоритетні напрямки на перспективу».

У засіданні взяли участь начальники управлінь, відділів, секторів, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, начальники районних, міськрайонних, міжрайонного, міських управлінь, директори регіональної, міжрайонних державний лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, начальники районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, головні бухгалтери, запрошені.

Відкрив колегію начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, голова колегії, Віталій Моісеєнко та прозвітував про проведену роботу у 2018 році за напрямками діяльності у відповідності до частини третьої статті 45 Закону України «Про державну службу».

Про підсумки роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії доповів начальник управління Віктор Науменко. Доповідач провів аналіз виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в частині проведення щеплень, діагностичних досліджень тощо. Більш детально окреслив ситуацію з африканської чуми свиней та зауважив, що недопущення занесення збудника на територію нашої області є основним завданням служби. Наголосив на проблемних питаннях щодо лейкозу великої рогатої худоби. Загалом епізоотична ситуація по гострих та хронічних інфекційних хворобах на території Сумської області залишається контрольованою. Також було проведено аналіз інспекторської роботи та виконанню планів моніторингу

 

 

 

Директором Сумської регіональної Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Олександром Коваленко повідомлено про збільшення кількості досліджень в порівнянні з минулим роком. Значна увага приділена проведенню акредитації лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи та розширення галузі акредитації.

 

 

Про результати роботи у 2018 році проінформувала начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Валентина Тищенко. У своїй доповіді приділила увагу питанню забезпечення дієвого державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дитячими оздоровчими закладами та закладами відпочинку.

 

 

 

Начальник управління фітосанітарної безпеки Оксана Голінач охарактеризувала фітосанітарний стан території області та показники роботи під час здійснення державного фітосанітарного контролю за продукцією рослинного походження та іншими об’єктами регулювання, що переміщуються територією України, через державний кордон і карантинні зони.

Про показники роботи звітував начальник управління захисту споживачів Володимир Єщенко. Проаналізовано результати перевірок безпеки продукції. Повідомлено про значний обсяг проведеної роз’яснювальної роботи.

 

 

 

Про підсумки роботи щодо ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин на фоні інших областей України, проінформувала керівник Сумської філії ДП «Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва, зазначила про недостатню роботу щодо ідентифікації дрібної рогатої худоби.

 

 

 

Про необхідність та своєчасність подання електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави за 2018 рік наголосив у своєму виступі завідувач сектору з питань запобігання корупції Олександр Стрижак.

 

 

 

Начальником управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Аллою Сердюк проведено аналіз надходжень і витрат в розрізі програм за звітний період, також визначено завдання на 2019 рік. Визначено пріоритетні напрямки для упорядкування нерухомого майна.

Заслухавши доповіді керівників структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за підсумками роботи служби у 2018 році колегія прийняла відповідні рішення, визначила відповідальних та терміни проведення заходів.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.