Новини

27 Квітень 09:07
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС
ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС

При виконавчому комітеті Охтирської міської ради 25 квітня проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій де розглянуто питання «Про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у 2018 році» за участю керівника Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Доведено інформацію про епідемічну ситуацію в області та м. Охтирка, в т.ч. показники захворюваності населення на гострі кишкові інфекції. Особлива увага приділялась питанню забезпечення населення доброякісною питною водою та недопущення ускладнення епідемічної ситуації через реалізацію водного фактору передачі збудників інфекційних хвороб внаслідок потрапляння талих та дощових вод до джерел водопостачання. Проведенню роз’яснювальної роботи з населенням щодо профілактики гострих кишкових інфекції.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.