Новини

31 Січень 17:44
Публічний звіт про діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 2018 рік
Публічний звіт про діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 2018 рік

8 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Моісеєнка Віталія Володимировича про діяльність органу виконавчої влади за попередній рік. Звіт буде проведено у формі офіційного виступу об 11.00 год. в залі засідань за адресою: м. Суми, вул. Гамалія, 25, в рамках Колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Запрошуються до участі представники територіальних підрозділів Головного управління, представники громадських рад, об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

 

Регламент заходу:

  • Презентація публічного звіту – до 20 хв.
  • Запитання та відповіді – до 10 хв.

Відповідальний структурний підрозділ:

  • Управління організаційно-господарського забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Контактна особа:

  • Бабій Володимир Іванович, начальник відділу, тел. (0542) 77-90-47, e-mail: v.i.babiy@dpss-sumy.gov.ua
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.