Новини

25 Січень 10:29
Раціональне харчування дітей
Раціональне харчування дітей

У Конотопській міській раді 23.01.2019 р. відбулася ініційована Держпродспоживслужбою зустріч влади з приватними підприємцями, які здійснюють харчування учнів шкіл міста.

Раціональне харчування є найважливішою складовою формування здоров’я дитини, сприяє збереженню здоров’я, опірності впливу факторів середовища життєдіяльності, високій фізичній і розумовій працездатності.

За результатами комісійних обстежень з відділом освіти стану організації харчування у закладах середньої освіти міста обговорено необхідність поліпшення матеріально-технічної бази харчоблоків, виконання норм харчування, дотримання гігієнічних вимог з метою запобігання виникненню інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

Начальником управління Сергієм Бочкуном зокрема наголошено на необхідності дотримання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", придбання холодильного та іншого технологічного обладнання, своєчасній заміні посуду, дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоках.

За підсумками наради міським головою Тетяною Сизон та представниками депутатського корпусу з метою покращання харчування учнів міста прийняте рішення винести дане питання на розгляд найближчої сесії Конотопської міської ради.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу