Новини

25 Січень 10:29
Раціональне харчування дітей
Раціональне харчування дітей

У Конотопській міській раді 23.01.2019 р. відбулася ініційована Держпродспоживслужбою зустріч влади з приватними підприємцями, які здійснюють харчування учнів шкіл міста.

Раціональне харчування є найважливішою складовою формування здоров’я дитини, сприяє збереженню здоров’я, опірності впливу факторів середовища життєдіяльності, високій фізичній і розумовій працездатності.

За результатами комісійних обстежень з відділом освіти стану організації харчування у закладах середньої освіти міста обговорено необхідність поліпшення матеріально-технічної бази харчоблоків, виконання норм харчування, дотримання гігієнічних вимог з метою запобігання виникненню інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

Начальником управління Сергієм Бочкуном зокрема наголошено на необхідності дотримання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", придбання холодильного та іншого технологічного обладнання, своєчасній заміні посуду, дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоках.

За підсумками наради міським головою Тетяною Сизон та представниками депутатського корпусу з метою покращання харчування учнів міста прийняте рішення винести дане питання на розгляд найближчої сесії Конотопської міської ради.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.