Новини

18 Червень 12:28
Реєстрація пасіки є першим кроком до отримання якісної та безпечної продукції бджільництва, – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області
Реєстрація пасіки є першим кроком до отримання якісної та безпечної продукції бджільництва, – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області

Нещодавно в інтерв’ю з заступником начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віталієм Крючковим з’ясувалось, що саме реєстрація і паспортизація пасік є одним із основних заходів, аби їх вберегти. Тепер ми вирішили дізнатися, що для цього потрібно.

«На сьогодні  держава має достатню законодавчу базу, що стосується галузі бджільництва, а точніше, яка регулює відносини та упорядковує напрямки роботи  в правовому полі учасників процесу від бджолярів до рослинників. Втім, реєстрація пасіки є першим кроком до отримання якісної та безпечної продукції бджільництва», – прокоментував Віталій Крючков.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.