Новини

25 Жовтня 09:21
Робота державних інспекторів-державних ветеринарних інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2018 року
Робота державних інспекторів-державних ветеринарних інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2018 року

За 9 місяців 2018 року було здійснено 339 планових перевірок та 215 позапланових перевірки  з них:

 87- за заявою суб’єкта господарювання про перевірку за власним бажанням;

 86 - перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів;

 21 - звернення фізичних осіб;

 21 - згідно ст. 18, п. 4 ЗУ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» на підставі  службових записок директорів лабораторій щодо порушення гігієнічних вимог при реалізації продукції промислового виробництва.

З  554 перевірок  115 перевірок здійснені  в галузі ветеринарної медицини та 439 у сфері безпечності харчових продуктів.

У ході перевірок було зроблено 172 письмових попередження (приписи)

З початку року  за порушення ветеринарно-санітарних вимог передбачених Законом України "Про ветеринарну медицину", згідно статті 107 КУпАП, було притягнуто до адміністративної відповідальності 30 осіб на суму 5848 грн.,  всі штрафи стягнуті.

З початку року  під час здійснення заходів державного нагляду (контролю), при виявленні порушень передбачених ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» було складено 23 протоколи та винесено  постанови  про накладання штрафів на загальну суму 535170 грн., сплачено  на суму 233042 грн.

При здійсненні заходів державного контролю були притягнуті до відповідальності згідно ЗУ № 2042-VIII від 18.05.2017 року виробники хліба, хлібобулочних виробів, виробник рибної продукції, заклади громадського харчування та заклади роздрібної торгівлі харчових продуктів.

З початку року, до управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії  Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло 59 звернень від фізичних осіб про порушення діючого законодавства: з них 38 звернень було необґрунтованих, 26 звернень обґрунтованих, які мали підстави для проведення позапланових заходів державного контролю.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу