Новини

25 Жовтня 09:21
Робота державних інспекторів-державних ветеринарних інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2018 року
Робота державних інспекторів-державних ветеринарних інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за 9 місяців 2018 року

За 9 місяців 2018 року було здійснено 339 планових перевірок та 215 позапланових перевірки  з них:

 87- за заявою суб’єкта господарювання про перевірку за власним бажанням;

 86 - перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів;

 21 - звернення фізичних осіб;

 21 - згідно ст. 18, п. 4 ЗУ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» на підставі  службових записок директорів лабораторій щодо порушення гігієнічних вимог при реалізації продукції промислового виробництва.

З  554 перевірок  115 перевірок здійснені  в галузі ветеринарної медицини та 439 у сфері безпечності харчових продуктів.

У ході перевірок було зроблено 172 письмових попередження (приписи)

З початку року  за порушення ветеринарно-санітарних вимог передбачених Законом України "Про ветеринарну медицину", згідно статті 107 КУпАП, було притягнуто до адміністративної відповідальності 30 осіб на суму 5848 грн.,  всі штрафи стягнуті.

З початку року  під час здійснення заходів державного нагляду (контролю), при виявленні порушень передбачених ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» було складено 23 протоколи та винесено  постанови  про накладання штрафів на загальну суму 535170 грн., сплачено  на суму 233042 грн.

При здійсненні заходів державного контролю були притягнуті до відповідальності згідно ЗУ № 2042-VIII від 18.05.2017 року виробники хліба, хлібобулочних виробів, виробник рибної продукції, заклади громадського харчування та заклади роздрібної торгівлі харчових продуктів.

З початку року, до управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії  Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло 59 звернень від фізичних осіб про порушення діючого законодавства: з них 38 звернень було необґрунтованих, 26 звернень обґрунтованих, які мали підстави для проведення позапланових заходів державного контролю.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.