Новини

17 Квітень 12:16
РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ У СФЕРІ СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЇ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ З ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА
РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ У СФЕРІ СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЇ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ З ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

Розпочався курс «Тренінг для тренерів» в сфері сертифікації та виконання функції державного контролю з органічного землеробства, у рамках проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» у конференц-залі готелю «Гермес», за адресою: майдан Визволення 8 а, м. Житомир, у якому приймають участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Даний захід триватиме з 16 по 25 квітня 2018 року.

На протязі першого дня були розглянуті такі теми:

  1. Органічне законодавство в системі ЄС - представлення системи діючих регуляторних актів та визначення ролі учасників (компаній, компетентних органів, контролюючих організацій, інспекторів) .
  2. Плани в сфері органічного законодавства України, поняття сертифікаційної системи, торгівля в межах України, зв’язок із іншими системами (захист водних ресурсів, контроль продуктів харчування тощо); інші органічні стандарти (NOP, JAS, BioSuisse). 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.