Новини

20 Лютий 13:59
Розпочато впровадження програм лабораторного контролю харчових продуктів в освітніх закладах Путивльського району
Розпочато впровадження програм лабораторного контролю харчових продуктів в освітніх закладах Путивльського району

На виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для організації безпечного харчування в закладах освіти Сумської області на 2020-2022 роки в навчальних закладах Путивльського району розпочато проведення вхідного лабораторного контролю харчових продуктів щодо їх безпечності та окремих показників якості.

19 лютого 2020 спеціалістами Путивльської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби проведено відбір проб харчових продуктів що надходять до освітніх закладів Путивльського району.

За результатами лабораторного контролю спеціалістами Путивльського районного управління Держпродспоживслужби буде проведено аналіз безпечності харчових продуктів, якими харчуються школярі та дошкільнята району.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.