Новини

16 Січень 16:46
РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ДЕКЛАРУВАНЯ
РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ДЕКЛАРУВАНЯ

З 1 січня 2018 року розпочався період декларування доходів державними службовцями, посадовими особами органів місцевого самоврядування та юридичних осіб публічного права (у тому числі, керівниками установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби, зокрема місцевих державних лікарень ветеринарної медицини та місцевих державних лабораторій).

З метою якісної підготовки до чергового етапу електронного декларування повторно рекомендуємо перевірити наявність та дійсність електронного цифрового підпису (ЕЦП), за допомогою якого здійснюється авторизація в Єдиному державному реєстрі електронних декларацій, а також перевірити відповідні паролі.

На офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:

• направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

• у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

• у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Крім того, НАЗК розробила навчальні відеоролики щодо заповнення усіх розділів електронних декларацій. Відеоматеріали доступні за електронним посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQCyS3bbFoFeuoklIgRpc4vmWf3R7aJnk

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу