Новини

01 Лютий 14:51
Розширення міжнародного співробітництва
Розширення міжнародного співробітництва

За підсумками обстеження рибцеху одного з підприємств області з вирощування риби інспектором Республіки Молдова, за участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, було отримано ухвалу щодо включення до Переліку підприємств, яким надано право експорту продуктів тваринного походження до Республіки Молдова.

За результатами проведеної роботи  дане підприємство було включене до реєстру затверджених експортних потужностей України та Переліку підприємств, яким надано право експорту продуктів тваринного походження до Республіки Молдова.

Таким чином, за активним сприянням Держпродспоживслужби в Сумській області ще одне підприємство отримало можливість експортувати вітчизняну продукцію власного виробництва.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.