Новини

01 Квітень 11:47
Санітарна очистка населених пунктів на контролі у Путивльському районі
Санітарна очистка населених пунктів на контролі у Путивльському районі

Путивльським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області постійно проводиться робота у напрямку покращення санітарної очистки населених пунктів району.

За ініціативи районного управління, питання санітарного очищення виносилося на семінар – нараду з міським та сільськими головами Путивльського району, головою Новослобідської сільської ради за участю голови Путивльської РДА.

Зазначено, що відповідно до Законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад та місцевих державних адміністрацій належить розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів, ліквідація несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.

З учасниками зустрічі спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путивльського районного управління проведена роз’яснювальна робота стосовно поетапного розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів, яке визначено наказом МОЗ України від 17.03.2011 № 145, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23.03.17 р. № 57 та про склад та зміст «Схеми» згідно вимог ДБН Б.2.2-6:2013.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.