Новини

18 Квітень 12:15
САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ЕПІЗООТИЧНА СИТУАЦІЯ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД КОНТРОЛЕМ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ЕПІЗООТИЧНА СИТУАЦІЯ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД КОНТРОЛЕМ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

На цьому наголосив начальник Конотопського міськрайонного управління Сергій Бочкун під час апаратної наради при голові Конотопської районної державної адміністрації.

Зокрема, зупинився на питанні проведення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду Держпродспоживслужбою за виконанням профілактичних і вимушених протиепізоотичних заходів у господарствах різних форм власності щодо профілактики основних інфекційних хвороб тварин і птиці на території району.

Звернув увагу присутніх на необхідності державної реєстрації потужностей операторів ринку харчових продуктів; розроблення, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів; посилення контролю за дотриманням санітарного законодавства в закладах освіти, забезпечення безпечною та якісною питною водою населення Конотопського району.

Окремо висвітлив питання експлуатації існуючого полігону твердих побутових відходів, збирання, вивезення та утилізацію ТПВ, виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.