Новини

16 Лютий 11:06
Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки
Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

В ДПТНЗ «Лебединському ВПУ лісового господарства» відбувся випуск навчальних груп з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» за наступними категоріями А1, А2, D1, E1, G1, G2. Навчальний курс пройшло більше двадцяти чоловік. Заключним фактором в даному процесі є отримання посвідчення тракториста-машиніста відповідних категорій.

15.02.2018 року екзаменаційною комісією з прийняття теоретичних і практичних іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було здійснення прийняття іспитів на знання правил дорожнього руху та практичних навиків водіння  студентів.

З задоволенням можна відмітити стовідсоткову здачу теоретичних та практичних завдань що свідчить про належний підхід до навчального процесу, як студентів так і викладачів даного навчального закладу.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.