Новини

07 Жовтня 17:35
Селекторна нарада Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації
Селекторна нарада Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

04.10.2019 у приміщенні актової зали Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася відеоселекторна нарада з керівниками органів управління освітою області. Участь в нараді прийняв і спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. На нараді обговорювались питання впровадження системи постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР в закладах громадського харчування бюджетних установ, підпорядкованих органам управління освітою.

З боку Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було наголошено на обов’язковості запровадження системи постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР з 20 вересня 2019 року. Надано вичерпний перелік законодавчих та підзаконних актів, необхідних для запровадження даної системи у закладах громадського харчування установ освіти. Прийнято участь у обговоренні досвіду запровадження системи НАССР, введеної на території Сумської області в даний період.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.