Новини

23 Квітень 14:03
СЕМІНАР ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ «СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ»
СЕМІНАР ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ  «СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ»

У Державному закладі післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» державні службовці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі: «Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції».

Були опрацьовані наступні питання: інститут викривачів як перспектива ефективної боротьби з корупцією; захист прав громадян, що підозрюються за вчинення корупційних діянь;адміністративно – правові заходи протидії корупції. Відповідальність за корупційні правопорушення; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на публічній службі.

По закінченню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.