Новини

24 Жовтня 16:53
СЕМІНАР ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ
СЕМІНАР ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ

Проект «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Департаментом агропромислового розвитку  Сумської ОДА 19 жовтня 2018 року в Сумському національному аграрному університеті провів семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід». У семінарі взяли участь близько 200 учасників, з яких: керівники або представники операторів ринку, малі виробники, представники закладів ресторанного господарства, закладів громадського харчування МОН (дошкільні, шкільні) яким, згідно вимог законодавства потрібно впровадити процедури, засновані на принципах НАССР.

На семінарі присутні були ознайомлені з питаннями нового харчового законодавства, його вимогами до малого бізнесу та закладів громадського харчування. Обговорені питання НАССР, логічної послідовності впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, а також про можливості застосування гнучкого підходу.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.