Новини

06 Липень 14:55
СЕМІНАР – НАРАДА ІЗ ЗАВІДУЮЧИМИ ДЕРЖАВНИХ ЛАБОРАТОРІЙ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ НА РИНКАХ
СЕМІНАР – НАРАДА ІЗ ЗАВІДУЮЧИМИ ДЕРЖАВНИХ ЛАБОРАТОРІЙ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ НА РИНКАХ

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Гамалія, 25, відбулася семінар – нарада із завідуючими державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках області щодо змін у харчовому законодавстві та законодавстві при здійснення державного контролю.

У ході семінару спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області були висвітлені наступні питання:

  1. у чому полягає специфіка вхідного контролю при надходженні м’яса та м’ясних продуктів;
  2. зміни в харчовому законодавстві, зокрема в Законі України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», які відбулися;
  3. у чому полягає вхідний контроль при надходженні для реалізації на ринок риби та рибних продуктів;
  4. повноваження завідуючих лабораторій в зв’язку з набранням чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»;
  5. у чому полягає проведення ветеринарно – санітарного огляду на ринку та на що необхідно звертати увагу при проведенні ветеринарно-санітарного огляду молока та молочних продуктів промислового виробництва, риби та рибопродуктів, морепродуктів промислового виробництва.

Захід пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу