Новини

06 Липень 14:55
СЕМІНАР – НАРАДА ІЗ ЗАВІДУЮЧИМИ ДЕРЖАВНИХ ЛАБОРАТОРІЙ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ НА РИНКАХ
СЕМІНАР – НАРАДА ІЗ ЗАВІДУЮЧИМИ ДЕРЖАВНИХ ЛАБОРАТОРІЙ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ НА РИНКАХ

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Гамалія, 25, відбулася семінар – нарада із завідуючими державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках області щодо змін у харчовому законодавстві та законодавстві при здійснення державного контролю.

У ході семінару спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області були висвітлені наступні питання:

  1. у чому полягає специфіка вхідного контролю при надходженні м’яса та м’ясних продуктів;
  2. зміни в харчовому законодавстві, зокрема в Законі України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», які відбулися;
  3. у чому полягає вхідний контроль при надходженні для реалізації на ринок риби та рибних продуктів;
  4. повноваження завідуючих лабораторій в зв’язку з набранням чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»;
  5. у чому полягає проведення ветеринарно – санітарного огляду на ринку та на що необхідно звертати увагу при проведенні ветеринарно-санітарного огляду молока та молочних продуктів промислового виробництва, риби та рибопродуктів, морепродуктів промислового виробництва.

Захід пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.