Новини

16 Травень 10:28
Семінар-нарада щодо організації та підготовки до оздоровчо-відпочинкової кампанії в м. Шостка
Семінар-нарада щодо організації та підготовки до оздоровчо-відпочинкової кампанії в м. Шостка

15.05.2019 за участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, управління освіти Шосткинської міської ради та представників сектору молоді Шосткинської міської ради було проведено семінар-нараду з представниками загальноосвітніх закладів міста Шостки та з керівниками позаміських дитячих оздоровчих таборів.

Під час проведення заходу були висвітлені основні питання щодо забезпечення дотримання вимог санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів, зокрема: їх транспортування та зберігання у спекотний період року і особливо недопущення виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій під час оздоровчої кампанії. Також було приділено окрему увагу функціонуванню пришкільних таборів з денним перебуванням дітей та особливо – організації оздоровлення та відпочинку дітей та молоді у позаміських таборах. Були визначені основні питання, які ще не вирішені, а саме: ремонтні роботи на харчоблоці та у спальних корпусах позаміського табору, заміна меблів та поточний ремонт кімнат, заміна сантехніки на більш сучасну тощо.

Наприкінці наради був виділений окремий час для надання відповідей на численні запитання щодо організації роботи оздоровчих таборів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.