Новини

11 Березень 15:21
СЕМІНАР НАРАДА У ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ
СЕМІНАР НАРАДА У ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Спеціалістами Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено семінар-нараду щодо додержання законодавства у сфері ветеринарної медицини. Даний захід відбувся на території Марчихинобудської сільської ради Ямпільського району за участі власників великої рогатої худоби, представників Марчихинобудської сільської ради та кореспондентів Ямпільської районної газети «Голос Часу».

Територія Марчихинобудської сільської ради у 2018 році була неблагополучною щодо лейкозу ВРХ. Близько 30 % позитивно реагуючих в РІД тварин по Ямпільському району перепало саме на дану сільську раду. Мешканцям вкотре було детально роз’яснено вимоги Інструкції з профілактики та оздоровлення великої рогатої худоби від лейкозу від 21.12.2007 року № 21.  Результатом проведення наради стало обговорення нагальних проблемних питань, які піднімались під час наради та визначення шляхів їх вирішення. Одним із найактуальніших питань стало питання випасу позитивно реагуючих тварин в місцях загального користування.

Питання захворювання на лейкоз великої рогатої худоби перебуває на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.