Новини

06 Травень 17:07
СЕМІНАР-НАРАДА З ГОЛОВАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ БІЛОПІЛЬЩИНИ
СЕМІНАР-НАРАДА З ГОЛОВАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ БІЛОПІЛЬЩИНИ

За ініціативи Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відбулася семінар-нарада під час якої обговорені питання профілактики сказу тварин та попередження отруєнь бджіл.

Участь у заході взяли голови органів місцевого самоврядування Білопільського району.

Під час заходу головам міських, селищних та сільських рад, Миколаївської ОТГ надані рекомендації по розробленню та впровадженню дієвих програм по профілактиці сказу тварин, проведенням реєстрації непродуктивних тварин та виділення необхідних коштів для придбання антирабічної вакцини для щеплення продуктивних тварин у населення на підвідомчих територіях.

Питання протидії загибелі бджіл залишається одним із ключових для Держпродспоживслужби. Адже неправильне застосування пестицидів веде не тільки до загибелі бджіл, а й шкодить здоров’ю громадян та стану навколишнього середовища. Найефективнішим механізмом протидії загрозі загибелі бджіл на даний час є пряма співпраця та конструктивний діалог між аграріями та пасічниками, комунікація між якими значною мірою залежить від місцевої влади. Під час заходу було прийнято рішення про проведення відповідних зібрань зацікавлених сторін для обговорення проблемних питань щодо попередження загибелі бджіл на території району.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.