Новини

16 Листопад 15:50
СЕМІНАР-НАРАДА З ПИТАНЬ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН
СЕМІНАР-НАРАДА З ПИТАНЬ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН

У місті Києві 14.11.2018 проведено семінар-нараду на тему: «Забезпечення простежуваності за переміщенням тварин та їх забоєм, проведення заходів державного контролю в господарствах, які займаються утриманням та розведенням тварин, на виконання вимог законодавства України з ідентифікації і реєстрації тварин» з метою належної підготовки державних інспекторів ветеринарної медицини під час проведення заходів державного нагляду (контролю) з питань забезпечення простежуваності за обігом тварин, їх забоєм, дотриманя законодавства щодо ідентифікації та реєстрації тварин.

На нараді були розглянуті наступні питання: внесення змін у законодавстві України з ідентифікації і реєстрації тварин; стан проведення ідентифікації і реєстрації тварин за 10 місяців 2018 року; перелік доступної інформації з Єдиного державного реєстру тварин; аналіз даних Єдиного державного реєстру тварин для забезпечення простежуваності руху поголів’я тварин та питання, на які потрібно звертати увагу при проведенні планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у господарствах з розведення та утримання сільськогосподарських тварин; заходи адміністративного впливу до юридичних та фізичних осіб за порушення законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин; аналіз результатів перевірок територіальних органів Держпродспоживслужби щодо забезпечення виконання вимог законодавства при карантинуванні тварин.

Нарада пройшла у форматі жвавої дискусії.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.