Новини

01 Липень 12:11
Семінар-навчання для представників структурних підрозділів які здійснюють контроль на молокопереробних підприємствах
Семінар-навчання  для представників структурних підрозділів які здійснюють контроль на молокопереробних підприємствах

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області відбувся семінар-навчання для представників структурних підрозділів які здійснюють контроль на молокопереробних підприємствах та уповноважених ветеринарних лікарів які здійснюють державний контроль при виробництві сирого молока, стану здоров'я тварин та використання ветеринарних препаратів в господарствах які являються сировинною зоною на тему: «Зміни в Українському законодавстві щодо проведення державного контролю (нагляду) в т.ч. і на підприємствах експортерах та особливості лабораторного контролю».

Під час заходу було розглянуто наступні теми: вимоги українського законодавства щодо експорту харчової продукції, основні вимоги європейського законодавства з питань здійснення державного контролю, організація державного контролю на молокопереробному підприємстві, послідовність проведення державного контролю, чек-листи, журнали щоденного контролю, вимоги стосовно вилучення, відкликання та ін.

Наприкінці семінару-навчання проведено оцінку знань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.